Poster Open Dag
Kunstencentrum en Volksuniversiteit Velsen
HersenenHet Kunstencentrum Velsen en de Volksuniversiteit Velsen werken voor het eerst samen. Opzet bedacht een treffend beeld om de samenwerking te onderstrepen: het portret van een vrouw.
De ene helft met leesbril en boek symboliseert de Volksuniversiteit, de andere helft is geschilderd en staat voor het Kunstencentrum. Net zoals onze linker hersenhelft staat voor logica en de rechter hersenhelft voor creativiteit.
Posters
Het beeld spreekt voor zich en komt prominent terug op zowel de cover van het magazine als op de posters voor de open dag.
Het Kunstencentrum Velsen werkt in 2012 voor het eerst samen met de Volksuniversiteit. Opzet werd gevraagd om te helpen bij de introductie van de samenwerking en de werving van nieuwe cursisten.
- Advertenties
- Applicaties
- Beletteringen
- Boeken
- Brochures
- Campagnes
- Concepten
- E-mail nieuwsbrieven
- Films
- Flyers
- Folders
- Huisstijlen
- Intranets
- iPad Apps
- Jaarverslagen
- Logo's
- Magazines
- Mappen
- Nieuwsbrieven
- Personeelsbladen
- Posters
- Signing
- Vacature sites
- Verpakkingen
- Webapplicaties
- Webshops
- Websites
- Widgets en apps
- Overig werk

